08
МАЙ
2018

Перше фото зі зйомок «Джона Уіка 3»

Реліз третьої частини популярної екшн-франшизи запланований на травень 2019 року.

Дан Лаустсен, оператор фільмів «Багряний пік» і «Форма води», опублікував у своєму Instagram-акаунті фото з другого дня зйомок картини «Джон Уік 3». Стрічка має робочий підзаголовок «Parabellum» - слово, утворене від латинського виразу Si vis pacem, para bellum («Хочеш миру - готуйся до війни»).

 

#johnwick3 #day2#chadstahelski #keanureeves #newyork #cinematography #film

Публикация от Dan Laustsen ASC. DFF. (@dan.laustsen)

На фотографії зображений Кіану Рівз, який в третьому фільмі франшизи знаходиться в бігах.

Згідно з офіційним синопсисом, Уік рятується втечею з двох причин: за його голову призначили нагороду в 14 млн доларів, і він порушив головне правило для всіх вбивць - нікого не вбивати на території готелю «Континеталь». Вінстон (Іен МакШейн) дав Джону годину фори, але тепер за ним починається полювання, адже кожен бажає прославитися і вбити легендарного кілера на прізвисько «Баба-Яга».

У третьому фільмі, зйомки якого стартували 5 травня, знову знімаються Рубі Роуз, Коммон, Лоренс Фішберн і Джон Легуізамо. Серед новачків є Хіроюкі Санада, виконавець ролі глави японського злочинного синдикату. Також, згідно з деяких чуток, у фільмі з'явиться Холі Беррі, яка зіграє Софію, випадкову напарницю Джона Уіка.

 
«Джон Уік 3» з'явиться в кінотеатрах 16 травня 2019 року.
 
#####