09
ЯНВ
2019

Дейв Батіста отримав роль в «Дюні» Дені Вільньова

Дейв Батіста приєднався до акторського складу «Дюни» - екранізації однойменного фантастичного роману Френка Герберта.

Режисерське крісло проекту займає Дені Вільньов, з яким актор до цього працював над фільмом «Той, хто біжить по лезу 2049». Сценарій адаптації написав Ерік Рот.


На фото: Дейв Батіста

Кого саме зіграє Батіста, не уточнюється. Разом з ним в картині знімаються Ребекка Фергюсон і Тімоті Шаламе, який виконає в екранізації головну роль.

Дія роману розвивається в далекому майбутньому на планеті Арракіс, також відомої як Дюна. На відкритій місцевості тут панують піщані хробаки, в печерах зачаїлися блукачі-фремоени, а головним ресурсом є таємнича речовина під назвою пряність. За владу над планетою борються будинки Атрейдесів і Харконненів. Головний герой - спадкоємець будинку Атрейдесів, Пол, якого населення Дюни приймає за месію.

«Дюна» вперше побачила світ в 1965 році і швидко стала популярною, завоювавши дві головні науково-фантастичні премії - «Х'юго» та «Неб'юла». Згодом Герберт написав кілька продовжень.

У 1984 році роман на великий екран переніс Девід Лінч. Його «Дюна» стала розчаруванням як для критиків, так і для глядачів. Згодом стрічка набула культовий статус. Набагато пізніше роман мігрував на телебачення, а «Діти Дюни» познайомили американського глядача з Джеймсом МакЕвоєм.

У 2019 глядачі зможуть побачити Батісту відразу в декількох проектах. 25 квітня актор повернеться на екрани в ролі Дракса в четвертих «Месниках», а 11 липня вийде комедійний бойовик «Стубер». Також в кінотеатрах очікується шпигунська комедія «Мій шпигун».

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####