17
БЕР
2017

«Загін самогубців 2» знайшов сценариста

Над сиквелом «Загону самогубців» попрацює сценарист «Легенди про Тарзана».

Після того як «Загін самогубців», незважаючи на критику, заробив в світовому прокаті 745 млн доларів, його продовження стало одним з пріоритетних проектів для студії Warner.

 
Кадр з фільму «Загін самогубців»

На даний момент у проекту немає режисера. Мел Гібсон, який отримав пропозицію від студії поставити сиквел, до сих пір не визначився з рішенням. Відомо, що Warner звернулася до інших режисерів, але їх імена поки не розголошуються.

Писати продовження буде Адам Козад, на рахунку у якого провальний «Джек Раян: Теорія хаосу» і трохи більше вдалий фільм «Легенда про Тарзана». В останньому знімалася Марго Роббі, яка грала в «Загоні самогубців» Харлі Квінн.

 
Кадр з фільму «Загін самогубців»

Сценарист Козад написав також пригодницький трилер Underwater, в якому буде зніматися Крістен Стюарт. Серед інших майбутніх робіт сценариста - екранізація коміксів Bloodshot видавництва Valiant і шпигунський трилер «Сіра людина», до якого приписана Шарліз Терон.

Оригінальний фільм написав і поставив Девід Ейр, проте від його бачення у фільмі залишилося не дуже-то багато. Фінальна версія «Загону самогубців» піддалася серйозній переробці з боку продюсерів. Ейр сиквел знімати не буде, проте цданий кіновсесвіт не покине. Йому належить поставити фільм з декількома лиходійками з коміксів DC «Сирени Готем-Сіті».

THR

Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####