17
БЕР
2017

Реліз «Аквамена» відбудеться на два місяці пізніше

Warner пересунула «Аквамена», Sony поставила на його місце «Венома».
 
Джейсон Момоа в образі Аквамена

Коли стало відомо, що «Аватар 2» не буде готовий до прокату в грудні 2018-го, утворилося досить привабливе вікно 21 грудня. Студії на Заході люблять святкові релізи, оскільки різдвяна прем'єра гарантує збори не гірше, ніж влітку.

Що ж до грудня 2018-го, то це перше грудня за останні три роки, де немає фільму франшизи «Зоряні війни». На наступний рік очікується вихід фільму про Хана Соло, але він намічений на 25 травня. Warner, захопивши «Акваменом» 21 грудня, не тільки придбала чудову дату, але і домоглася відсутності серйозних конкурентів.

Цікаво, що «Аквамен» став каталізатором руху в графіку релізів. Колишню дату, 5 жовтня 2018-го, моментально перехопила Sony, заявивши про воскресіння трохи призабутого проекту «Веном» з всесвіту Людини-павука. «Дівчина у павутині», яка стояла на тій же даті, знесли на 19 жовтня, де вона зіпсує кров фільму Warner «Книга джунглів: Початок».

 
Аквамен в складі Ліги справедливості

Що ж стосується нещасливого сиквела «Аватара», то його реліз відкладається вже давно. Спочатку картину планували випустити в грудні 2014-го, але з тих пір дата змінювалася тричі. На минулому тижні Джеймс Кемерон сказав таку фразу: «Ми не знімаємо "Аватар 2". Ми знімаємо "Аватар 2, 3, 4 і 5"».

Deadline

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад:kinobox.in.ua
 
#####