21
БЕР
2017

Супермен з'явиться у франшизі «Місія неможлива»

Генрі Кавілл приєднався до акторського складу шостої частини франшизи «Місія неможлива».

Про це повідомив режисер фільму Крістофер МакКворрі в своєму акаунті в Instagram. «Слухай, Генрі Кавілл. Я тут подумав, чи не буде тобі цікава роль в шостій частині "Місія неможлива"? Якщо ти не проти". На це Кавілл відповів: «Як відмовити людині з такою ідеальною зачіскою?»

 

Say, @henrycavill. Had a thought. Curious if you're interested in a role in the 6th installment of Mission: Impossible. No pressure.

Публикация от Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie)

Розмова продовжилася. «Дуже добре, Генрі. Є тільки невелика обмовка: треба любити велику висоту, швидкість і різного роду транспорт (включаючи літаки), самому виконувати трюки і витримувати періодичні вибухи», - написав режисер. «Що ж, я готовий!» - Відповів актор.

Зрозуміло, ці переговори були частиною піару фільму. Студії ніколи не дозволяють повідомляти про угоду, яка не відбулася, в соцмережах, якщо не підписаний контракт.

 
Генрі Кавілл недавно грав шпигуна у фільмі «Агенти U.N.C.L.E.»

Стрічка «Місія неможлива 6» буде знята за сценарієм МакКворрі. У фільмі з'являться Том Круз, Ребекка Фергюсон і Джеремі Реннер. Бойовик вийде в американський прокат 27 липня 2018-го.
 
 
Джерело: kinopoisk.ru
Перкклад: kinobox.in.ua
 
#####