17
ЧЕР
2017

Куди подінеться «Фантастична четвірка»?

У кінці 1996 року корпорація Marvel Entertainment Group визнала себе банкрутом,і для того, щоб залишитися на плаву, знаменитому видавництву довелося продати голлівудським студіям права на багатьох персонажів своїх коміксів.

Кадр з фільму «Примарний вершник»

Успіх власної кіновсесвіту дозволив Marvel повернути декількох персонажів - Карателя, Примарного вершника та Блейда. Безперечним успіхом компанії також стала угода зі студією Sony про спільну опіку над Людиною-павуком.

На початку 2015 року президент Marvel Studios Кевін Файгі зізнався, що його компанія хотіла б повернути права на Людей Ікс і Фантастичну четвірку, які свого часу були передані кінокомпанії 20th Century Fox. Здавалося, що Marvel має шанс повернути під свій контроль Фантастичну четвірку. У 2015 році спроба студії Fox перезавантажити кіносерю закінчилися грандіозним провалом. Перші розмови про те, що порятунком для франшизи може стати об'єднання з всесвітом Marvel, з'явилися ще за вісім місяців до виходу фільму Джоша Транка на екрани.

За словами аналітиків, $ 120-мільйонний ребут приніс студії збитки щонайменше в $ 60 млн. Угода з Marvel виглядала самим розумним рішенням, однак за останні два роки керівництво Fox так і не визначилися з подальшим майбутнім франшизи.

 
«Фантастична четвірка»

Умови оригінальної угоди між компаніями зберігаються в секреті. Не виключено, що вже через кілька років 20th Century Fox доведеться знімати сиквел фільму 2015 року або навіть в черговий раз перезавантажувати франшизу, щоб продовжити термін дії прав на Фантастичну четвірку тому на їх зустріч з Месниками в найближчий час розраховувати не варто.
 
#####