13
ЛИП
2017

Двейн Джонсон - президент США!?

Іменитого актора ​Двейна Джонсона висунули в президенти США з 2020 року.

Популярний голлівудський актор Двейн Джонсон став на крок ближче до головного державного посту США. Як свідчить заявка на офіційному сайті Федеральної виборчої комісії, він висунутий кандидатом в президенти країни на виборах 2020 року.
 
На фото: Двейн Джонсон (праворуч)

Документи були подані від імені деякого Кентона Тілфорда, що проживає в штаті Західна Вірджинія. Ким ця людина доводиться голлівудському актору, поки невідомо. Про реакцію самого Джонсона на висунення також не було відомо.

Відзначимо, що з початку 2017 року чутки про можливу участь Двейна Джонсона в президентських перегонах 2020 року з'являлися із частою регулярністю. В травні 2017 року компанія Public Policy Polling опублікувала результати дослідження, згідно з якими актор мав всі шанси перемогти на виборах, якби виставив свою кандидатуру від Демократичної партії США.

У цьому випадку він зміг би обійти чинного господаря Білого дому з рахунком 42/37. Примітно, що 36 відсотків виборців, які брали участь в опитуванні, позитивно оцінив перспективи висунення Джонсона, і лише 13 відсотків з них поставилися до цієї ідеї з недовірою.

 
Джерело: ibtimes.co.uk
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####