14
ЛИП
2017

Зірковий «Ірландець» від Скорсезе!

Джо Пеші приєднався до Аль Пачіно і Роберта Де Ніро у фільмі Мартіна Скорсезе! На черзі Харві Кейтель та Боббі Каннавале.
 
На фото: Роберт Де Ніро та Джо Пеші

Для Джо Пеші зйомки в «Ірландці» стануть поверненням в кіно - актор не знімався з 2010 року. Крім Пеші, в кримінальній драмі Мартіна Скорсезе можуть бути задіяні Харві Кейтель і Боббі Каннавале - з акторами зараз ведуться переговори. «Ірландець» це перша співпраця Скорсезе і Аль Пачіно, раніше вони ніколи не працювали разом. Зйомки стартують в серпні, пройдуть в Нью-Йорку і завершаться в грудні.

Джо Пеші кілька разів відмовлявся від ролі, але в результаті здався. Йому належить зіграти Рассела Буффаліно, боса мафії з Пенсільванії, якого довгий час підозрювали в тому, що він доклав руку до усунення Джиммі Хоффа, колишнього американського профспілкового лідера, несподівано зниклого при загадкових обставинахСправа про вбивство Джиммі Хоффа не розкрита дотепер.

Проект знаходиться в розробці з 2008 року. Спочатку фільм цікавилась студія Paramount, проте бюджет в $ 100 млн - досить вагомий навіть для такого іміджевого проекту. Врятував ситуацію стрімінг-сервіс Netflix, який вирішив фінансувати картину більша частина бюджету якого - піде на омолодження героїв за допомогою комп'ютерної графіки.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####