10
ЛИС
2017

Раян Джонсон зніме нову трилогію «Зоряних війн»

Режисер «Останніх джедаїв» повернеться в далеку-предалеку Галактику з новими героями.

Студії Disney і Lucasfilm довірили Раяну Джонсону серйозну місію. Йому належить написати сценарії і поставити три частини франшизи «Зоряні війни», дія яких буде розвиватися там, куди не ступали герої вже існуючих фільмів. Його трилогія отримає не тільки нову Галактику, але і абсолютно нових персонажів.

 
Раян Джонсон на зйомках фільму «Зоряні війни: Останні джедаї»

Джонсон буде працювати з продюсером Ремом Бергманом, з яким співпрацює з часів свого повнометражного дебюту «Цеглина». Бергман також брав участь в продюсуванні блокбастера «Зоряні війни: Останні джедаї». Зрозуміло, на чолі проекту стоїть глава Lucasfilm Кетлін Кеннеді.

За словами Кеннеді, всім припала до душі робота з Джонсоном. «Він творча сила, - каже продюсер в прес-релізі. - Спостереження за його роботою над "Останніми джедаями" з початку і до кінця - велике задоволення, одне з найбільших за мою кар'єру. Раян створить великі речі на чистому полотні нової трилогії».

Раян Джонсон і Рем Бергман, в свою чергу, також випустили заяву. У ній говориться, як вони були задоволені роботою над «Останніми джедаями» і як будуть щасливі продовжити франшизу, що стала однією з головних сучасних міфологій.

 
Рем Бергман, Раян Джонсон і Кетлін Кеннеді на зйомках фільму «Зоряні війни: Останні джедаї»

Можна згадати, як раділа Кеннеді, оголошуючи імена деяких режисерів проектів Lucasfilm, але у них, незважаючи на очікування, нічого не вийшло. Джош Транк так і не зняв спін-офф про космічного найманця Бобу Фетта, Колін Треворроу покинув режисерське крісло дев'ятого епізоду, а Філ Лорд і Крістофер Міллер були звільнені зі знімального майданчика фільму про Хана Соло. Відомо, що Кеннеді досить суворо ставиться до роботи постановників і не терпить вільностей.

Фільм «Зоряні війни: Останні джедаї» вийде в прокат 14 грудня. Це буде перша стрічка франшизи з часів картин Джорджа Лукаса, де в якості сценариста і режисера буде вказано одне і те ж ім'я.

Ставити фінальну частину саги про сім'ю Скайвокер буде Джей Джей Абрамс.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####