12
ЛИС
2017

5 причин чому варто подивитись: «І сміх, і гріх»

У четвер в український прокат вийшла нова комедійна стрічка «І сміх і гріх» і ось декілька причин чому варто переглянути саме її.
 

Історія про керівника музичного лейблу Ніколя, який, щоб уникнути звільнення, обіцяє — через півроку зібрати суперколектив, який із легкістю збиратиме повні зали.

Kinobox.in.ua пропонує до вашої уваги 5 причин, чому все ж таки варто звернути увагу на цей фільм, який хоч і немає у своєму акторському складі відомих імен, втім все одно виглядає досить непогано.

Незвичний сюжет. «І сміх і гріх» розповідає про продюсера, котрий заради порятунку бізнесу створює бенд із священників 3-ох різних релігійних громад. Погодьтесь, такий сюжет зустрінеш не часто.

На дивовижу, вдалий гумор. Так, іноді у стрічці проскакують жарти дещо дурнуваті, втім вони завжди влучні і точно викличуть усмішку. Стрічка не боїться жартувати на провокаційні теми і це просто не може не викликати повагу.

Дуже хороший музичний супровід та пісні, виконані музично-релігійним тріо, яке складається із священика, імама й рабина. Так, популярних композицій тут не буде, але авторські пісні за живе вас таки зачеплять.

Цікаві та різні персонажі, кожен із яких має свою певну харизму, свою комедійну та стильну роль.

Проста атмосфера французької комедії, розбавлена лініями кохання та дружби, допоможе вам переглянути стрічку дуже легко та безтурботно. 

І не забувайте про конкурс, який ще триває на нашій сторінці у Facebook!

 
#####