04
ГРУ
2017

Зупинені зйомки біографічної стрічки про Фредді Мерк'юрі

Виробництво поставлено на паузу через проблеми зі здоров'ям режисера Браяна Сінгера.

Студія Fox тимчасово призупинила роботу над біографічною картиною про групу Queen «Богемна рапсодія» через відсутність режисера Браяна Сінгера на знімальному майданчику. Про це стало відомо з офіційної заяви.

 
На фото: Браян Сінгер

Відповідно до джерел, Сінгер не повернувся на зйомки фільму в Лондоні після перерви на День подяки. За деякими даними, стривожені ситуацією продюсери почали пошуки можливої ​​заміни для постановника.

Представники режисера запевнили ВВС, що у нього проблеми зі здоров'ям.

Подейкують, що зйомки «Богемної рапсодії» вже деякий час супроводжують труднощі. За словами джерел, близьких до виробництва, продюсери і виконавець головної ролі Рамі Малек вже втомилися від неадекватної поведінки Сінгера на майданчику. Постановник постійно спізнюється до початку знімального дня, а оператору Ньютону Томасу Сігелу кілька разів доводилося підміняти відсутнього режисера.

 
Рамі Малек в образі Фредді Мерк'юрі

Раніше схожа ситуація складалася на зйомках фільмів «Повернення Супермена» і «Люди Ікс: Апокаліпсис», коли Сінгер пропадав без сліду. З чуток, подібна поведінка режисера пов'язана зі зловживанням наркотиками.

Картина Браяна Сінгера розповідає про 15 років існування групи - від її заснування в 1970 році до тріумфального виступу на благодійному фестивалі Live Aid в 1985 році.

Вихід «Богемної рапсодії» запланований на 31 січня 2019 року.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####