04
ГРУ
2017

Марго Роббі розробить сольний фільм про Харлі Квінн

Картина стане повністю самостійною і ніяк не пов'язаною з сиквелом «Загону самогубців» і іншими проектами про подружку Джокера.
 
Фрагмент постера фільму «Загін самогубців»

Марго Роббі в інтерв'ю MTV розповіла, що разом з Warner Bros. займається розробкою сольного фільму про Харлі Квінн. За словами актриси, проект буде існувати окремо від картини про відносини Харлі і Джокера і від «Загону самогубців 2».

Роббі зізналася, що на даний момент ніхто не може сказати зі стовідсотковою впевненістю, який з майбутніх фільмів першим побачить світло, але всі причетні дуже хочуть повернути Харлі Квінн на великий екран.
«Я хочу побачити її в компанії інших жінок, - каже Роббі. - Під час зйомок "Загону самогубців" я постійно повторювала: "Їй потрібні подружки". З нею повинні бути інші дівчата - все як вона любить. Як в коміксах. Вона обожнює знайомитися з новими людьми, будь-якими, але їй потрібна банда подружок».

Роббі готова дотримуватися першоджерела при роботі над персонажем, але прекрасно розуміє, які обмеження це накладає на творців. «Як мені здається, коли маєш справу з настільки потужною фан-базою, ти, ясна річ, з усіх сил хочеш догодити фанатам, - пояснила актриса. - Хочеш якнайкраще показати їм улюбленого персонажа, але при цьому не можна ставати заручником ідеї "Як догодити всім?", Тому що це просто неможливо незалежно від фільму».

Слова Роббі викликають в пам'яті проект «Сирени Готем-Сіті», новини про який з'явилися в грудні 2016 року. Планувалося, що фільм поставить Девід Ейр, а Марго Роббі стане частиною жіночого акторського ансамблю. В однойменному коміксі Харлі Квінн перебувала в компанії Жінки-кішки і Отруйного Плюща. Картина активно рухалася до виробництва, поки Ейр несподівано не відмовився від режисерського крісла, після чого робота над стрічкою застопорилася.

Картина Марго Роббі - це не єдиний проект, запущений студією Warner на хвилі успіху «Загону самогубців». На даний момент в розробці знаходиться фільм про становлення Джокера від Тодда Філліпса, а сценаристи «Поганого Санти» працюють над спін-оффом про Джокера і Харлі Квінн.

З 1 лютого 2018 року глядачі зможуть побачити Марго Роббі в біографічній картині «Я, Тоня» про життя фігуристки Тоні Хардінг.

 
Джерело: theplaylist.net
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####