11
СІЧ
2018

Джон Вільямс напише музику до 9 епізоду «Зоряних воєн»

Легендарний композитор повертається, щоб завершити сімейну сагу Скайвокерів.

Починаючи з «Нової надії» Джон Вільямс написав музику до всіх епізодів франшизи «Зоряні війни». Тому і дев'ятий епізод не обійдеться без диригентської палички маестро. Вільямс підтвердив, що планує попрацювати над третім фільмом нової трилогії.

 
На фото: Джон Вільямс

У 2017 році Вільямс працював над драмою Стівена Спілберга «Секретне досьє» і восьмим епізодом «Зоряних воєн». Для фільму «Соло. Зоряні війни. Історія» маестро напише заголовну тему, хоча композитором картини про молодість галактичного контрабандиста є Джон Павелл.

У 2018 році головним проектом для Вільямса стане концерт для віолончелі та арфи з оркестром під назвою «Привид Хайвуда» (Highwood's Ghost). Композитор пише його спеціально для знаменитого віолончеліста Йо Йо Ма і арфістки Джесіки Чжоу.

 
На фото: Джон Боєга, Джон Вільямс і Дейзі Рідлі

У свої 85 років Вільямс не планує йти на пенсію. «Як мені здається, не можна просто взяти і припинити писати музику, - каже композитор. - Мені неймовірно пощастило, і на мою роботу мало що може вплинути. Поки зір і руки не підвели, а у мене немає артриту і я легко граю на піаніно, не думаю, що існує хоч одна причина, чому варто позбавляти себе радості роботи. Музика здатна принести приголомшливе внутрішнє задоволення».

Реліз дев'ятого епізоду «Зоряних воєн» запланований на 20 грудня 2019 року.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua

 
#####