11
СІЧ
2018

Фільм Marvel про Чорну Вдову подав ознаки життя

Студія зробила перший крок в цьому напрямку, найнявши сценаристку.
 
Кадр з фільму «Залізна людина 2»

Як повідомляють джерела Variety, студія Marvel поки не запустила «Чорну Вдову» в виробництво, але зрушення в цьому напрямку є. Сценарій напише Жаклін Шеффер, що дебютувала в кіно фантастичною мелодрамою «Таймер». Шеффер не тільки написала сценарій, але і зняла картину.

За даними інсайдерів, глава студії Marvel Кевін Файгі зустрівся з кількома сценаристами, але в підсумку зупинив вибір на Жаклін Шеффер. Відомо також, що студія обговорювала майбутній сценарій з виконавицею ролі Наташі Романової Скарлетт Йоханссон.

 
Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

Фільм про Чорну Вдову вже давно напрошувався. Йоханссон грає роль російської шпигунки із загону Месників починаючи з 2010 року (вперше актриса з'явилася в цьому образі в фільмі «Залізна людина 2»). Йоханссон настільки добре вписалася в образ героїні коміксів, що фанати відразу зажадали окремий фільм про неї. В цілому Йоханссон зіграла Романову в п'яти фільмах Marvel, а в цьому році з'явиться в ролі ефектної вбивці в шостий раз у фільмі «Месники: Війна Нескінченності».
 

На рахунку сценариста майбутньої «Чорної Вдови» короткометражка «Крижане серце: Різдво з Олафом» з франшизи «Крижане серце», а зараз у виробництві перебуває ремейк комедії «Відчайдушні шахраї», до якого Шеффер написала сценарій.

Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####