12
СІЧ
2018

Студія Fox змінила дату релізу «Дедпула 2»

У невеликій зміні графіку релізів балакучий найманець став ближче, а хоррор про мутантів переїхав на 2019 рік.

Після відходу постановника Гора Вербінскі з поста режисера фільму «Гамбіт» студія Fox змінила дати релізів декількох проектів. За новими даними, «Дедпул 2», який повинен був вийти 31 травня, тепер з'явиться в кінотеатрах 18 травня.

 
Фрагмент обкладинки коміксу «Дедпул проти Гамбіта»

Таким чином, один з найбільш очікуваних фільмів року вийде паралельно з хоррором «Слендермен», але, що набагато цікавіше, «Дедпул 2» стартує за тиждень до картини «Соло. Зоряні війни. Історія», реліз якої очікується 24 травня. Разом з тим «Нових мутантів» студія пересунула на 10 місяців. Фільм жахів у світі «Людей Ікс» режисера Джоша Буна переїхав з 12 квітня на 22 лютого 2019-го, повністю випавши з числа очікуваних фільмів 2018 року.
 
Кадр з фільму «Нові мутанти»

Джерела всередині студії називають основною причиною змін бажання уникнути перетинання між різними проектами. У деяких країнах «Дедпул 2» і «Нові мутанти» виходили практично одночасно.

Зрушення не обійшли стороною і багатостраждального «Гамбіта». Картина, яка втратила третього режисера, втратила і заздрісну дату релізу. Замість 14 лютого 2019 року, Дня всіх закоханих, фільм з'явиться в кінотеатрах 7 червня 2019 року.

Джерела запевняють, що студія і продюсери як і раніше впевнені в проекті. Картину описують як «комедію про пограбування», і автори впевнені, що «Гамбіт» пройде краще в якості літнього фільму.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Перклад: kinobox.in.ua
 
#####