08
ЛЮТ
2018

Хто адаптує підлітковий роман про полювання на людей?

У жанрі young adult криваве поповнення.

Fox 2000 і Chernin Entertainment підключили Пітера Крейга, який працював над двома останніми фільмами франшизи «Голодні ігри», до написання сценарію на основі підліткового роману М. А. Беннет «S.T.A.G.S».
 
Фрагмент обкладинки книги «S.T.A.G.S.»

Книга оповідає про Грір МакДональд - студентку-першокурсницю елітного закритого навчального закладу імені святого Айдана Великого, або S.T.A.G.S., як його називають студенти. Вона вже зневірилася завести друзів, коли отримує таємниче запрошення з трьома словами: «Мисливство, стрілянина, рибалка». Грір і ще кільком новачкам запропонували приїхати в заміський маєток Генрі де Ворленкорта, самого популярного і багатого хлопчика школи.

Після приїзду в розкішний і величезний Лонгкросс-Холл вона з подивом виявляє, що батьків Генрі немає вдома. Кругом лише дивні, мовчазні слуги. Разом з іншими гостями Грір виявляється у владі примхливого юнака. У найближчі три дні присутнім належить на власних шкурах відчути себе здобиччю, коли Генрі починає полювання за гостями.

Крім двох частин «Голодних ігор», Крейг написав сценарій до бойовика з Крісом Хемсвортом «Кавалерія» і до фільму Бена Аффлека «Місто злодіїв». Його перу також належить роман, що ліг в основу стрічки «Кровний батько», де головну роль зіграв Мел Гібсон. Зараз Крейг працює над продовженням культової класики 1980-х «Кращий стрілець».

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####