13
БЕР
2018

Майкл Бей екранізує бестселер «Робокаліпсис»

Режисер «Трансформерів» підібрав собі пару майбутніх проектів.

Майкл Бей планує в найближчому майбутньому зайняти режисерське крісло відразу двох картин. Постановник придивляється до бойовика 6 Underground і екранізації фантастичного роману Деніела Х. Вілсона «Робокаліпсис».

 
Фрагмент обкладинки книги «Робокаліпсис»

Сценарій екшн-трилера 6 Underground написали Ретт Різ і Пол Вернік, що працювали над «Дедпулом» і «Дедпулом 2». Він заснований на оригінальній ідеї авторів. Деталі сюжету тримаються в таємниці. Девід Еллісон, Дена Голдберг і Дон Грейнджер спродюсують проект спільно з Беєм.

Старт зйомок запланований на літо цього року, щоб картина з'явилася в кінотеатрах влітку 2019 року.

 
Крім 6 Underground, Бею також запропонований режисерський пост фільму «Робокаліпсис». Довгий час роман Деніела Х. Вілсона планував екранізувати Стівен Спілберг, але в підсумку через постійні проблеми з графіком він переключився на інші проекти. Тепер Спілберг передав кермо влади Бею, з яким раніше співпрацював у франшизі «Трансформери».
 
Майкл Бей на зйомках блокбастера «Трансформери: Останній лицар»

Сюжет книги Вілсона наступний. На Алясці ховається могутній штучний розум Аркос, який звертає всіх роботів проти людства. Ті, що вижили намагаються вирахувати місцезнаходження Аркоса. Знайдений куб з інформацією, яку Аркос збирав ще до повстання роботів. Роман побудований на основі записів, зроблених камерами спостереження, безмовно котрий фіксував вимирання людства.

9 лютого стало відомо, що Бей також придивляється до екранізації коміксів DC «Лобо», але з урахуванням двох нових проектів складно сказати, чи впишеться історія про галактичного мисливця за головами в завантажений графік режисера.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####