12
КВІ
2018

Меліса МакКарті зніметься в екшн-комедії «Суперінтелект»

Режисерське крісло проекту займе постановник фільму «Леді Бос» Бен Фелкоун.

Меліса МакКарті зіграє головну роль в комедії «Суперінтелект» (Super-Intelligence) студії New Line, повідомляє THR. Бен Фелкоун відповідає за постановку картини і спродюсує проект спільно з МакКарті. Сценарій стрічки написав Стів Меллорі.

 
На фото: Меліса МакКарті

МакКарті зіграє Керол Пітер, колишнього менеджера глобальної корпорації, чиє життя відразу перевертається з ніг на голову. Могутній штучний інтелект, здатний відразу захопити весь світ, вибрав Керол в якості зразка для спостереження. У підсумку він вирішить, що робити з людством далі.

«Суперінтелект» - четвертий проект подружжя Фелкоуна і МакКарті. Раніше вони працювали разом над комедіями «Теммі» і «Леді Бос». Їх останній спільний фільм, «Душа компанії», з'явиться в кінотеатрах навесні 2018-го.

 
Пітер Дінклейдж, Меліса МакКарті і Бен Фелкоун на зйомках фільму «Леді Бос»

Перш ніж стартують зйомки «Суперінтелекту», МакКарті зніметься разом з Тіффані Хеддіш і Елізабет Мосс в екранізації кримінального коміксу «Кухня».

У 2018 році глядачі також зможуть побачити МакКарті в драматичній ролі в картині Маріель Хеллер «Чи зможете ви мене пробачити?».

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####