16
ТРА
2018

Пітер Джексон може поставити фільм за коміксами DC

Постановник знаменитої трилогії «Володар перснів» придивляється до наступного проекту.

Згідно нової інформації, найближчим часом Пітеру Джексону і його новозеландській знімальній команді належить зробити цікавий вибір. Режисер планує, чим зайнятися далі, і один з варіантів - поставити фільм за коміксами DC. Інший варіант - допомогти Amazon з розробкою серіалу «Володар перснів».


На фото: Пітер Джексон

Інформація надійшла з сайту TheOneRing.net, який зазвичай дуже точно відстежує, що відбувається з режисером «Страшил».
Будь-які подробиці відсутні.

До цього ходили чутки, що Warner планує запросити Джексона на пост режисера екранізації коміксу «Темна Ліга справедливості», але це так ні до чого і не привело. Так що, якщо Джексон все-таки вирішить приєднатися до кіновсесвіту DC, він може стати біля керма будь-якого з десятків проектів, що знаходяться в розробці.

З іншого боку, Amazon планує вкласти у виробництво серіалу на основі «Володаря перснів» близько 1 млрд доларів і розраховує натомість отримати хіт, здатний залучити масового глядача. Причетність Джексона може зробити проект більш привабливим для шанувальників.

Раніше повідомлялося, що творці серіалу збираються запозичити ідеї з трилогії, а в квітні стало відомо, що Джексон подумує підключитися до екранізації в якості виконавчого продюсера.

За умови, що Джексон повинен вибрати між двома цими напрямками, можна припустити, що його участь у створенні серіалу не обмежиться діяльністю продюсера.

Нещодавно Джексон попрацював над документальним фільмом про Першу світову війну. Крім цього, він написав сценарій і спродюсував картину «Смертні машини», засновану на однойменному бестселері Філіпа Ріва.

 
#####