16
ТРА
2018

Гільєрмо дель Торо розробить для Netlfix хоррор-антологію

Проект отримав назву «10 годин після опівночі».

Гільєрмо дель Торо, творець мультсеріалу «Мисливці на тролів», продовжить співпрацю з стрім-гігантом і розробить для Netflix багатосерійну антологію жахів «10 годин після опівночі» (10 After Midnight).


На фото: Гільєрмо дель Торо

Будь-які подробиці про сюжет поки відсутні. Відомо лише, що проект буде включати в себе все, за що глядачі люблять роботи оскароносного кінематографіста. Серіал стане одночасно лякаючим і витонченим.

Дель Торо, який розробляє проект, напише сценарій і займеться постановкою деяких епізодів. На додаток до цього він планує запросити до роботи над антологією кращих авторів хоррорів і молодих кінематографістів, здатних вдихнути нове життя в звичний жанр.

Дж. Майлз Дейл, який працював з дель Торо над фільмом «Форма води», спродюсує проект.

Разом з тим дель Торо продовжує розвивати франшизу «Мисливці на тролів». 25 травня на стрім-сервісі з'явиться третій сезон анімаційного серіалу, а в другій половині 2018-го відбудеться прем'єра проекту «Троє знизу», дія якого розгортається в тому ж всесвіті. У 2019 вийде третя частина - серіал «Чаклуни».

В майбутньому дель Торо планує поставити ремейк класичного нуару 1947 року «Алея кошмарів». Також він спродюсує картину за мотивами хоррор-трилогії Елвіна Шварца «Страшні історії для розповіді в темряві», режисером якої виступає Андре Овредал.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####