12
ЧЕР
2018

Галь Гадот зніметься в комедійному бойовику

Зірка «Диво-жінки» приєдналася до акторського складу картини Red Notice.

Галь Гадот візьме участь в зйомках екшн-комедії Red Notice спільно з Двейном Джонсоном, який виконає в картині головну роль. Режисерське крісло проекту займає Роусон Маршалл Тьорбер, який працював з Джонсоном над фільмами «Півтора шпигуна» та «Хмарочос».


На фото: Галь Гадот

Подробиці сюжету не розкриваються, але джерела називають картину «комедійним бойовиком з елементами гостросюжетного фільму про пограбування». Джонсон зіграє агента Інтерполу, який намагається вистежити і заарештувати найрозшукуванішого викрадача творів мистецтва на планеті. Гадот виконає роль геніальної і загадкової представниці світу мистецтва.

Сценарій картини розрахований на трьох центральних персонажів. Крім Гадот, в найближчому майбутньому до проекту повинен приєднатися ще один актор.

Картина Red Notice з'явилася на ринку на початку січня і моментально викликала студійний інтерес. Між Legendary, New Line, Paramount, Sony і Universal розгорілася неабияка боротьба. Останній студії в результаті і дісталися права. В результаті аукціону можлива зарплата Джонсона за участь у фільмі може скласти 25 млн доларів.

Комедійний екшн Red Notice побачить світ 12 червня 2020 року.

Найближчим часом Гадот приступить до зйомок «Диво-жінки 2», реліз якої запланований на 30 жовтня 2019 року.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####