13
ЧЕР
2018

Опубліковані перші кадри з сиквелу «Диво-жінки»

Фотографією зі зйомок продовження поділилася режисер картини Петті Дженкінс.

Петті Дженкінс, яка працює над сиквелом «Диво-жінки», несподівано поділилася в своєму Twitter-акаунті фотографією зі зйомок. На ній, на превеликий подив багатьох, відображений Стів Тревор у виконанні Кріса Пайна. «Ласкаво просимо в "Диво-жінку 1984", Стів Тревор», - свідчить підпис.
Фотографія з Крісом Пайном викликає чимало запитань. У фіналі першого фільму капітан Тревор пожертвував собою, щоб зупинити Першу світову війну і його смерть, багато в чому, стала визначальною для героїні Галь Гадот. Можливо в даному випадку місце має ілюзія або подорож у часі, завдяки чому персонаж Пайна зміг з'явитися в сиквелі.

Як і передбачалося раніше, дія другого фільму розгортається в 1984 році, але в іншому деталі сюжету триматися в суворій таємниці.

Також з'явився кадр з самої Діаною:
Перша «Диво-жінка» з'явилася в кінотеатрах в першій половині 2017-го і швидко вибилася в лідери прокату. Критики і глядачі тепло прийняли історію про амазонку, яка намагалася зупинити Першу світову війну. У підсумку картина при бюджеті в 149 млн доларів зібрала 821 млн доларів.

«Диво-жінка 2» з'явиться в кінотеатрах 1 листопада 2019 року.

 
#####