12
ВЕР
2018

Оголошено про початок зйомок нового «Рембо»

На цей раз ветеран в'єтнамської війни битиметься з наркокартелем.

Сільвестр Сталлоне опублікував в своєму Instagram-акаунті кадр з бойовика «Рембо 4» і повідомив про наближення початку зйомок нової частини екшн-франшизи - «Рембо 5». «Скоро приступаю до роботи і дуже схвильований, - свідчить підпис під картинкою. - Світ, може, і змінюється, але тільки не він. Все ще попереду
»


Кадр з фільму «Рембо 4»

​Сталлоне написав сценарій «Рембо 5» спільно з Меттью Сірюльніком і Девідом Мореллі. Спочатку повідомлялося, що актор сам займе режисерське крісло картини, але в підсумку фільм поставить Адріан Грюнберг ( «"Веселі" канікули»).

У п'ятому фільмі «досконала бойова машина» Джон Рембо повертається в стрій, після того як невідомі викрали дочку одного з його друзів. Тепер Джон, давно залишив війну в минулому і тепер живе мирним життям на ранчо, змушений знову взятися за зброю і відправитися в саме пекло. Рембо їде в Мексику, де йому належить вийти проти одного з найжорстокіших і могутніх мексиканських наркокартелів.

Перша частина популярної екшн-франшизи побачила світ в 1982 році. Екранізація роману Девіда Моррелла «Перша кров» виявилася неймовірно популярною і зібрала в прокаті 125 млн доларів при бюджеті в 15 млн доларів. Успіх картини породив кілька сиквелів, останній з яких вийшов в 2008 році.

Дата релізу «Рембо 5» поки не повідомляється.

 
#####