13
ВЕР
2018

Генрі Кавілл планує залишити роль Супермена

Кіновсесвіт DC може втратити Людину зі сталі.

Як повідомляє THR з посиланням на джерела всередині студії, Генрі Кавілл, який зіграв Супермена в трьох фільмах, вирішив не продовжувати співпрацю з Warner і більше не повернеться в образі знаменитого супергероя. Жодна зі сторін поки офіційно не підтвердила інформацію.


Кадр з фільму 
«Бетмен проти Супермена»

Різні джерела всередині студії називають кілька причин для відходу Кавілла. Один інсайдер каже, що акторові пропонували зіграти Супермена в невеликому камео у фільмі «Шазам!». Переговори закінчилися невдачею - частково через проблеми з робочим графіком актора, який в майбутньому повинен зіграти Геральта в серіалі «Відьмак». Через це виявилися під питанням всі майбутні появи Кавілла в ролі Супермена (хоча інше джерело уточнює, що роль в екранізації романів Анджея Сапковського з'явилася до переговорів).

Зараз Warner поступово змінює напрямок всієї кінофраншизи. Керівництво студії прекрасно розуміє, що минулі проекти не спрацювали так, як хотілося, і тепер має намір перезавантажити весь кіновсесвіт DC.

Джерела також зазначають, що найближчим часом студія не планує випускати продовження «Людини зі сталі», тоді як в розробку нещодавно була запущена картина «Супергьорл» про супергероїню з Криптону.

«Супермен як Джеймс Бонд - з часом треба шукати нового актора, - говорить одне з джерел». Таким чином, Кавілл залишить кіновсесвіт DC разом з Беном Аффлеком, який, що все більш ймовірно, не повернеться в ролі Бетмена.

Крім Кавілла і Аффлека, у студії все одно залишається Галь Гадот, яка знову зіграє Диво-жінку в сиквелі, і Джейсон Момоа, чий «Аквамен» з'явиться в кінотеатрах цієї зими. У розробці також як і раніше знаходиться «Флеш», а Езра Міллер не поспішає відмовляється від ролі швидкісного супергероя.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####