11
ЖОВ
2018

Дія «Месників 4» розгорнеться через 5 років?

З'явилися перші можливі подробиці блокбастера.

Як повідомляє в Twitter репортер сайту SuperBroMovies @DanielRPK, сюжет четвертих «Месників» стартує через кілька років після закінчення подій «Війни нескінченності». Через п'ять років, якщо точніше.Джерело інформації не називається, так що складно сказати, наскільки вона правдива. Студія Marvel ретельно приховує будь-які деталі сюжету. На знімальному майданчику часто використовують фальшиві сценарії і знімають спеціальні сцени, покликані заплутати сліди в разі можливого зливу.

У фіналі «Війни нескінченності» Танос зумів зібрати шість Каменів нескінченності і  знищив половину всього населення Всесвіту. Месники були розбиті, а божевільний титан з посмішкою спостерігав за виконаною роботою.


Кадр з фільму 
«Месники: Війна нескінченності»

П'ятирічний стрибок у часі може дійсно спрацювати з точки зору сюжету. За цей час супергерої встигнуть відновити сили. Капітан Марвел повернеться на Землю, Брюс Беннер налагодить відносини з Халком, а Тоні Старк придумає, як воскресити жертв Таноса. Якщо вірити фотографіям зі знімального майданчика, де багато героїв з'являються в своїх старих костюмах, в справі можуть бути замішані подорожі в часі.

«Месники 4» з'являться в кінотеатрах 2 травня 2019 року.

 
#####