11
ЖОВ
2018

Джеймс Ганн напише сиквел «Загону самогубців»

Є ймовірність, що режисер також поставить фільм.

Студія Warner найняла Джеймса Ганна для створення сценарію фільму «Загін самогубців 2». Можливо, Ганн і поставить стрічку, оскільки призначений раніше на пост режисера Гевін О'Коннор планує найближчим часом зайнятися фільмом Torrance з Беном Аффлеком.


На фото: Джеймс Ганн

Після скандального відходу з студії Marvel через виявлені твітіи Ганн пропав з поля зору. Disney, якій належить Marvel, відмовилася від співпраці з режисером, незважаючи на всі прохання фанатів і акторів франшизи «Вартові галактики».

Майже через місяць після звільнення Ганна відразу кілька студійних чиновників побажали попрацювати з Джеймсом Ганном, як тільки він остаточно завершить відносини зі студією Disney. Серед них була і Warner, зацікавлена ​​в новому напрямку розвитку всесвіту за коміксами DC.


Кадр з фільму 
«Загін самогубців»

За даними репортера сайту Variety Джастіна Кролла, написаний О'Коннором сценарій сиквела був дуже схожий на історію «Хижих птахів» (це проект про жіночу команду героїнь коміксів DC на чолі з Харлі Квін). Коли «Птахи» отримали зелене світло раніше «Загону самогубців 2», режисер зі смутком вирішив покинути проект і зайнятися трилером з Аффлеком.

Деякі інсайдери індустрії натякають, що з приходом Ганна «Загін самогубців» перезапускатимуть, але офіційної інформації з цього приводу поки немає.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####