11
ЖОВ
2018

Зйомки сиквела «Війни світів Z» стартують влітку 2019-го

Очікується, що Девід Фінчер все-таки поставить продовження зомбі-трилера.

Продюсери Деде Гарднер і Джеремі Клейнер, представляючи драму «Гарний хлопчик», розповіли журналісту Variety про стан «Всесвітньої війни Z 2». За їхніми словами, проект сиквела все ще існує, і творці планують приступити до зйомок влітку 2019 року.


Кадр з фільму 
«Всесвітня війна Z 2»

«Ми почнемо зйомки в червні, - говорить Гарднер. - Що ще ви хочете знати? Бред Пітт знову зіграє Джеррі Лейна. Він повернувся. Девід Фінчер поставить картину».

Продовження «Всесвітньої війни Z» регулярно стикається з неприємностями. Сиквел запустили у виробництво в 2013 році, і спочатку режисерське крісло повинен був зайняти Хуан Антоніо Байона, але в підсумку постановник перейшов до Universal, де зняв «Світ Юрського періоду 2». У серпні 2016-го Пітт спробував залучити до роботи над сиквелом Фінчера, але тоді переговори з ним зайшли в глухий кут.

Довгий час сиквел зомбі-трилера знаходився в підвішеному стані, і було незрозуміло, побачить він в кінцевому підсумку світло чи ні. Судячи з усього, продюсери мають намір будь-що-будь довести проект до завершення.

Багато експертів вважали, що оригінальна «Всесвітня війна Z» стане для студії Paramount провалом, з огляду на труднощі, з якими зіткнулася знімальна група. Конфлікт режисера Марка Форстера з Піттом, перевищення бюджету, повна переробка фіналу - все це не віщувало картині успіху. Екранізація роману Макса Брукса, проте, заробила в прокаті 540 млн доларів при заявленому бюджеті в 190 млн доларів. Джерела стверджують, що реальні витрати на виробництво картини склали 350 млн доларів, що робить стрічку набагато менш успішною.

Дата прем'єри «Всесвітньої війни Z 2» поки не повідомляється.

 
#####