11
ЖОВ
2018

Поповнився акторський склад серіалу «Відьмак»

Творці серіалу «Відьмак» вибрали актрис на ролі Цірі і Йєнніфер.

Фрейя Аллан («В пустелі смерті») і Аня Чалотра («Жага мандрів») візьмуть участь в зйомках фентезі-серіалу «Відьмак», екранізації пригодницьких романів Анджея Сапковського. Актриси зіграють Цірі і Йєнніфер відповідно.


На фото: Фрейя Аллан та Аня Чалотра

У серіалі також знімуться Джоді Мей («Гра престолів»), Б'єрн Хлінур Харальдссон («Фортитьюд»), Адам Леві («Падіння Ордена»), МайАнна Берінг («Доктор Хто»), Мімі Дівені («Містер Селфрідж») і Міллі Брейді («Останнє королівство»).

Генрі Кавілл зіграє в проекті головну роль - Геральта з Рівії, мисливця на монстрів.

Над адаптацією романів Сапковського працює Лорен Шмідт, сценаристка серіалів «Західне крило», «Шибайголова» і «Приватна практика». Вона ж виступає в якості продюсера і шоураннерf проекту Netflix.


Йєнніфер / Зображення: відеогра «Відьмак 3»

Цірі, також відома як Цірілла, в циклі Сапковського є королевою Цінтри і має довгий список різноманітних титулів. У дитинстві вона потрапила до Геральта, який виховав дівчинку за правилами відьмаків. Згодом з'ясувалося, що в її жилах тече Старша кров, а її дитина може стати Месником і знищити знайомий світ.

Йєнніфер - чародійка, кохана Геральта і прийомна мати Цірі. Один з основних персонажів циклу, вона постійно брала участь у пригодах відьмака і неодноразово допомагала Геральту.

Минулого місяця в мережі з'явилася інформація, що творці серіалу хочуть запросити на роль Цірі темношкіру або азіатську актрису. Новина викликала серед фанатів Сапковського сплеск негативу, після якого Шмідту довелося тимчасово залишити Twitter.


Цірі / Зображення: відеогра «Відьмак 3»

«Відьмак» - цикл книг в жанрі темного фентезі. Перше оповідання серії побачив світ в 1986 році, а останній роман вийшов у 2013 році. Головним героєм серії є Геральт з Рівії - відьмак, мисливець за монстрами, що становлять загрозу для життя людей.

Романи Сапковського послужили основою для найрізноманітніших творів. За мотивами «Відьмака» були випущені комп'ютерні та настільні ігри, написані комікси, поставлена ​​рок-опера. У 2001 році вийшли повнометражний фільм і серіал «Відьмак», де роль Геральта виконав Міхал Жебровський. Багато критиків і шанувальників книг Сапковського не прийняли екранізацію.

Дата прем'єри серіалу поки не повідомляється.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####