12
СІЧ
2019

Продюсери «Оскара» хочуть зібрати на сцені зірок «Месників»

У світлі того, що 91-а церемонія вручення премії «Оскар» може пройти без ведучого, організатори нагородження вирішили зробити ставку на зірок, які представлятимуть номінантів і переможців.

Хто саме буде оголошувати категорії, поки не відомо, але, згідно з THR, продюсери мають намір запросити на сцену якомога більше зірок кіновсесвіту Marvel.Представники кіноакадемії ніяк не прокоментували інформацію. Джерела зазначають, що зараз продюсери розглядають варіанти того, як найкраще ввести акторів в церемонію. Також стало відомо, що багатьох зірок попросили відмовитися від виступу на «Золотих глобусах».

Організатори церемонії не називають, хто з «Месників» виявиться на сцені. Але якщо врахувати склад останніх фільмів Marvel, то глядачі нагородження напевно зможуть побачити Кріса Еванса, Роберта Дауні-мол., Марка Руффало, Скарлетт Йоханссон, Пола Радда, Джеремі Реннера, Кріса Хемсворта і багатьох інших.

Для «Оскара» і каналу ABC, який транслює церемонію, поява зірок «Месників» допоможе залучити до екранів глядачів. Для Disney і Marvel це додаткова реклама блокбастера «Месники: Завершення», прем'єра якого відбудеться 25 квітня.

91-а церемонія вручення премії «Оскар» пройде 24 лютого.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####