14
СІЧ
2019

Стартували зйомки «Поганих хлопців 3»

Вілл Сміт оголосив в Instagram про початок зйомок бойовика «Погані хлопці 3» - продовження екшн-франшизи Майкла Бея.

Актор вивісив фотографію зі спеціального показу перших двох фільмів, який він відвідав разом з колегою по картині Мартіном Лоуренсом.


Кадр з фільму 
«Погані хлопці»

«Завтра перший день зйомок! - написав актор у неділю. - У вихідні ми разом переглянули "Поганих хлопців 1 і 2". Попереду нас чекає справжнє "знесення даху"!»

Сміт і Лоуренс повернуться в продовженні в знайомих ролях Маркуса Бернетта і Майка Лоурі. Режисерське крісло третього фільму розділили Аділь Ель Арбі і Білал Фалла. Джеррі Брукхаймер спродюсує проект.

За сюжетом третьої частини Бернетт посварився з напарником, залишив службу в поліції Маямі і зайнявся приватною розшуковою діяльністю. Лоурі тим часом переживає кризу середнього віку і подумує зав'язати з холостяцьким способом життя. Паралельно йому доводиться розбиратися з новим нахабним партнером.

«Поганим хлопцям» доводиться знову об'єднатися, коли за ними починає полювання албанський найманець, який бажає помститися за смерть свого брата. Щоб вижити, колишні напарники повинні забути про старі образи.

«Погані хлопці 3» знаходяться в розробці з 2009 року. З 2016-го Джо Карнахан, покликаний раніше для полірування сценарію, збирався ставити картину, однак переговори з режисером затягнулися. В результаті студія пересунула реліз продовження, а Карнахан оголосив, що займеться постановкою ремейка бойовика «Рейд».

 
#####