15
СІЧ
2019

«Місія неможлива» отримає ще два сиквела

Студія Paramount і Крістофер МакКворрі успішно завершили переговори: режисер продовжить роботу над франшизою «Місія неможлива».


На фото: Крістофер МакКворрі

МакКворрі напише сценарій і поставить сьомий і восьмий фільми серії. Обидва продовження будуть зняті одночасно і вийдуть влітку 2021-го і влітку 2022-го відповідно.

Том Круз також не збирається залишати франшизу і підтвердив в Twitter, що повернеться в ролі Ітана Ханта.«Місія: прийнята», - написав МакКворрі в Twitter.МакКворрі поставив останні два фільми екшн-франшизи - «Нація ізгоїв» і «Фолаут». Шостий фільм, який об'єднав більшість минулих сюжетних ліній серії, зібрав в прокаті 791 млн доларів при бюджеті 178 млн доларів і став одним з кращих фільмів 2018 року.

Після виходу картини МакКворрі зізнався, що подумує переключитися на інший проект. Зокрема, режисер зацікавився бойовиком «Без жалю» - екранізацією роману Тома Кленсі з Майклом Б. Джорданом в ролі оперативника ЦРУ. Однак Paramount не збиралася випускати режисера і вмовила його повернутися до «Місії».

Найближчим часом МакКворрі приступить до роботи над сценарієм, поки Круз продовжує зйомки в сиквелі «Кращого стрілка», який побачить світ 20 червня 2020 року.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####