07
ЛЮТ
2019

Метт Рівз зробить з Бетмена справжнього детектива

Про нового «Бетмена» на даний момент практично нічого не відомо. Студія Warner оголосила дату релізу картини, але до сих пір не вибрала, хто в цей раз приміряє плащ Темного лицаря.

В інтерв'ю THR режисер і сценарист фільму Метт Рівз відкрив завісу таємниці, розповівши про вибір лиходія і загальний напрямок проекту.Раніше Рівз вже спростовував, що його сценарій заснований на знаменитому коміксі «Бетмен: Рік перший» Френка Міллера і Девіда Маццукеллі. Режисер розповів, що їх фільм не буде черговим переказом походження Бетмена. Замість цього автори планують розповісти дуже особисту для Темного лицаря історію і показати на екрані Бетмена, з яким звичайні глядачі майже не були знайомі - найбільшого детектива в світі.

«Це немов історія від першої особи, Бетмен в стилі нуар, - говорить Рівз. - Оповідання тримається виключно на ньому, і, я сподіваюся, історія вийде не тільки цікавою, а й захоплюючою. Це Бетмен в режимі детектива, чого в кіно ми раніше не бачили».

Рівз запевнив, що найближчим часом повинні з'явитися перші новини про кастинг «Бетмена». І, якщо судити за його словами, акторський склад у фільму буде значний. «Бетмена без лиходія не буває, - каже він. - І у нас буде ціла колекція негідників».

Рівз, однак, не розкриває, чи планує він використовувати знайомих супротивників Темного лицаря або має намір витягнути на світло когось із маловідомих лиходіїв на кшталт Кайт-Мена, що використовує для злочинів повітряного змія.

Є ймовірність, що в цей раз проти Бетмена вийде відразу кілька лиходіїв, об'єднаних однією метою.

«Ми почали складати бойовий план, - продовжує Рівз. - У студії є свої ідеї, але, мені здається, він дуже точно збігається з нашими задумами».

Постановник також зазначив, що «Бетмен» - це не остаточна назва, і в майбутньому воно може змінитися.

Рівз зайняв режисерське крісло картини в лютому 2017 року, після того як Бен Аффлек відмовився ставити фільм. У тому ж році з'явилися чутки, що актор не має наміру повертатися в ролі Бетмена. Аффлек довгий час заперечував цю інформацію, але днями вона підтвердилася: він залишиться з проектом виключно в якості продюсера, а маску Темного лицаря приміряє інший.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####