12
КВІ
2019

Стала відома назва дев'ятого епізоду «Зоряних воєн»

В рамках конвенту Star Wars Celebration студія Lucasfilm розкрила назву дев'ятого епізоду «Зоряних воєн». Нова частина фантастичної саги отримала підзаголовок «The Rise of Skywalker».

Сюжет тримається в суворій таємниці. Відомо лише, що фільм завершить трилогію сиквелів і історію Скайвокерів, після чого вся франшиза повинна вирушити в новому напрямку. У мережі є лише чутки, згідно з якими дія нової частини розгорнеться через рік після подій «Пробудження сили». Генерал Хакс може обернутися зрадником, а Кайло Рен і Рей повинні об'єднатися, щоб протистояти новій загрозі, яка прийде через невідомих меж далекої-далекої галактики.У дев'ятому епізоді знялися Кері Рассел, Річард Е. Грант, Наомі Акі, Метт Сміт і Домінік Монахен. Дейзі Рідлі, Джон Бойєга, Оскар Айзек, Донал Глісон і Адам Драйвер повернуться в новому фільмі в знайомих ролях.

Також творці картини повернуть на екран покійну Керрі Фішер, а Марк Хемілл знову зіграє Люка Скайвокера.

Сценарій картини написали Джей Джей Абрамс і Кріс Террі. Абрамс також поставив фільм.

Захід вів Стівен Колбер, комік і ведучий «Вечірнього шоу» на каналі CBS, який безуспішно намагався витягнути подробиці у творців. Джей Джей Абрамс розповів, що дія дев'ятого епізоду відбувається не відразу після закінчення восьмого фільму. Також він натякнув, що герої будуть діяти групою, і на цьому одкровення закінчилися.

Джон Бойєга трохи розповів про розвиток свого персонажа, стрілка Фінна: «Раніше він сумнівався: він разом з опором, чи ні? Але тепер ви бачите, він визначився - це сексуальний молодий чоловік у складі опору».

Дейзі Рідлі зазначила, що нехай меч Рей і розбитий на шматки, вона могла успадкувати світловий меч від Люка Скайвокера.

Оскар Айзек пофантазував про те, чим займеться його За Демерон після закінчення війни. На думку актора, за «був би кращим водієм Uber - такого собі косміеческого Uber».

Також фанатам презентували нового андроїда, DO, що складається з моноколеса і голови, яка нагадує рупор, схрещений з радянським супутником.

 
#####