05
ЛЮТ
2016

Браян Сінгер споряджає «Наутілус» і шукає капітана Немо

Ще одну свою мрію здійснить режисер Браян Сінгер. Він уже зняв кіно про Супермена, а тепер візьметься за екранізацію роману Жуля Верна «20 000 льє під водою». Студія Fox сподівається запустити картину в роботу вже восени цього року.
 
На фото: Браян Сінгер

Класику пригодницької літератури адаптували Ден Стадні ( «Сабріна - юна відьма», «Джек - вбивця велетнів») і Рік Сорделет. В основі сценарію не тільки книга Верна, а й сюжет, намічений Сінгером.

 
Кірк Дуглас у фільмі студії Disney грав Неда Ленда

«20 000 льє під водою» були опубліковані в 1870 році і оповідають про пригоди капітана Немо зі слів одного з його пасажирів, професора музею природної історії П'єра Аронакса. Назва роману відноситься до відстані, пройденого під поверхнею моря, а не до глибини занурення, оскільки 20 000 льє - це приблизно 110 000 кілометрів, або близько дев'яти діаметрів Землі.
 
Радянська версія роману Жюля Верна була телевізійною

Одна з перших екранізацій «20 000 льє під водою» датована 1907 роком. В СРСР в 1975 році зняли міні-серіал «Капітан Немо», проте найвідомішою екранізацією залишається фільм 1954 року народження, знятий студією Disney. «20 000 льє під водою» з Кірком Дугласом були першим художнім фільмом Disney. Картина отримала три премії «Оскар» і стала основою одного з атракціонів Діснейленду.
 
Обкладинка журналу Life, присвяченого зйомкам «20 000 льє під водою» від Disney

Цікаво, як запуск проекту Сінгера на Fox вплине на долю діснеївської версії «20 000 льє під водою». За неї бралися МакДжі і Девід Фінчер, проте жоден так і не довів ремейк до кінця.

Що ж стосується режисера «Людей Ікс», то він говорить так: «Я неймовірно радий можливості знову попрацювати зі своїми друзями на Fox, з якими у мене складаються відмінні і плідні відносини. Роман Жуля Верна я відкрив для себе ще в дитинстві і дуже давно мріяв переказати цю історію. Не хочу розкривати деталі, але в моєму фільмі будуть не тільки капітан Немо, професор Аронакс і Нед Ленд, а й деякі нові персонажі, а також фантастичний сюжетний поворот, який стане кульмінацією цього безсмертного пригоди».

 
Майкл Кейн грав капітана Немо в міні-серіалі 1997 року

Найближчим часом Браян Сінгер почне підшукувати акторів.
 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####