08
ЛИС
2016

Синдбаду як літературному персонажу вже кілька сотень років. Всього у нього було сім подорожей, кожне з яких повно ризикованих пригод. За мотивами цих казок знято безліч художніх та мультиплікаційних фільмів, але у грудні на Вас чекає новий анімаційний фільм про героя. До Вашої уваги перший трейлер.

07
ЛИС
2016

Відносини дітей і батьків, щасливий шлюб, секс в автомобілі, рожевий лімузин і багато іншого - в сиквелі хітової комедії. До Вашої уваги трейлер до фільму «Моє велике грецьке весілля 2».

07
ЛИС
2016

Том Холланд, який дебютував в цьому році в ролі Людини-павука, зніметься в драмі «Війна струмів», де зіграє помічника Томаса Едісона, героя Бенедикта Камбербетча.

07
ЛИС
2016

Представляємо перший дубльований трейлер комедії «Місія: Неадекватна» з Ніколасом Кейджем у головній ролі. Це черговий абсолютно божевільний проект Ніколаса Кейджа.

07
ЛИС
2016

Над сценарієм до «Шерлока Холмса 3» будуть працювати п'ять чоловік. Серед них автори «Вартових Галактики» і «Бунтаря один».

03
ЛИС
2016

Історія зосереджується на трьох студентах коледжу штату Вісконсін, яким доведеться битися проти зловісної істоти «БайБайМен». До Вашох уваги другий дубльований трейлер до фільму.

03
ЛИС
2016

Студія Sony запропонувала Федеріко Альваресу зайняти пост режисера сиквела фільму Девіда Фінчера.

03
ЛИС
2016

Мрія не має терміну придатності. Кожному дається хоча б один шанс, щоб виконати свої бажання. І герої мультфільму «Співай» це точно знають! Представляємо третій трейлер мультфільму.

02
ЛИС
2016

У продовженні фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» зніметься Джонні Депп.