05
ГРУ
2017

Браян Сінгер тепер не є режисером «Богемної рапсодії»

Режисер звинуватив студію Fox в небажанні увійти в його становище і дозволити доглядати за хворим родичем.

У суботу, 2 грудня, стало відомо про зупинку знімального процесу біографічної стрічки про групу Queen. Причиною тому стала відсутність режисера Браяна Сінгера на майданчику. За даними джерел, постановник не повернувся в Лондон після Дня подяки.

Перш ніж почалися зйомки фільму в Лондоні, боси Fox провели попереджувальну бесіду з Браяном Сінгером, повідомивши, що ніхто не буде миритися з неприпустимою поведінкою з його боку. Справа в тому, що студія вже стикалася з раптовою відсутністю режисера на зйомках фільмів франшизи «Люди Ікс».

 
Браян Сінгер на зйомках фільму «Люди Ікс: Апокаліпсис»

Чиновники Fox стримали слово. «Браян Сінгер більше не є режисером "Богемної рапсодії"», - така заява надійшла в пресу в понеділок, 4 грудня. Це рішення було прийнято не тільки через відсутність режисера на зйомках. Як повідомляє The Hollywood Reporter, між режисером і виконавцем ролі Фредді Мерк'юрі, актором Рамі Малеком, був серйозний конфлікт. Малек неодноразово скаржився студії на відсутність Сінгера на майданчику, на його ненадійність і непрофесіоналізм. Поведінка постановника стало також проблемою для Тома Холландера, який грає менеджера Queen Джима Біча. Актор покинув проект, але його переконали повернутися.
 
Рамі Малек в образі Фредді Мерк'юрі на зйомках фільму «Богемна рапсодія»

Конфронтація з Малеком, може, і не привела до рукоприкладства, але, за даними THR, Сінгер почав кидатися бутафорією. Передбачалося, що актор і режисер владнають відносини після повернення останнього з Америки. Однак Сінгер затримався в Штатах довше обумовлених десяти днів. Оператор Ньютон Томас Сігел пару днів знімав фільм замість нього, після чого Fox зупинила виробництво.

Браян Сінгер випустив свою заяву, в якій говориться наступне: «Чутки про мій несподіваний відхід зі зйомок в зв'язку з конфліктом з Рамі Малеком не відповідають дійсності. Незважаючи на наявність творчих розбіжностей, ми з Рамі успішно вирішували їх і продовжували роботу до Дня подяки».

Сінгер також прокоментував своє звільнення, заявивши, що «Богемна рапсодія» - проект його мрії. «Коли залишилося всього три тижні до кінця зйомок, я попросив Fox дати мені час, щоб я міг полетіти в США, оскільки у мене серйозно хворий один з батьків. Це наклало відбиток на моє власне здоров'я. На жаль, студія не пішла мені назустріч і вважала за краще розірвати договір. Це не було моїм рішенням».

Незважаючи на заяву режисера, на студії Fox закривається офіс його кінокомпанії Bad Hat Harry. 31 жовтня закінчився (і не був продовжений) трирічний контракт Fox з компанією Сінгера, проте офіс повинен був працювати до завершення зйомок «Богемної рапсодії». Втім, як повідомляє Deadline, кінокомпанія залишає студію.

Як повідомляє Variety, враховуючи, що до кінця знімального періоду залишилося два тижні, студія може звернутися до одного з учасників знімальної групи з проханням завершити фільм, замість того щоб шукати нового режисера.

 
Queen в 1976 році

Робота над «Богемною рапсодією» була непростою з самого початку. Фільм про фронтмена легендарної британської рок-групи спочатку розробляв Саша Барон Коен, він же планував грати Мерк'юрі ще в 2010 році. Сценарій до фільму під робочою назвою «Фредді Мерк'юрі» писав Пітер Морган, автор таких драм, як «Королева», «Фрост проти Ніксона» та «Останній король Шотландії». За версією Моргана, фільм про Queen повинен був стати реалістичною і досить похмурою історією фронтмена групи. Більш того, ідея сценарію і тон майбутнього фільму належали самому Коену, чию зовнішню схожість з Мерк'юрі в Голлівуді не було оскаржено.

До проекту на різних стадіях придивлялися Девід Фінчер, Том Хупер і Стівен Фрірз. Перших двох забракували музиканти Queen. Як розповів згодом Саша Барон Коен, його версія фільму також стала жертвою рішень Браяна Мея, Роджера Тейлора і Джона Дікона. Учасники колективу, які залишилися в живих, не погодилися з підходом Коена до проекту і хотіли, щоб фільм виставляв Мерк'юрі і групу в більш позитивному світлі.

 
Джерело: hollywoodreporter.com (1), (2), deadline.comvariety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####