27
ТРА
2019

Реліз фільму «Іжак Сонік» перенесли на 2020 рік

Екранізація серії відеоігор «Їжак Сонік» вийде 14 лютого 2020 року, а не 8 листопада 2019-го, як було призначено раніше. Перенесення релізу продиктоване бажанням дати аніматорам більше часу на виправлення дизайну головного героя, який викликав в мережі бурхливу реакцію.

Нову дату оголосив в Twitter режисер фільму Джефф Фаулер.
«Буде потрібно трохи більше часу, щоб все правильно зробити з Соніком», - написав режисер.

Після виходу першого трейлера на адресу творців «Їжака Соніка» посипалося чимало критики. Багато знущалися над дизайном Соніка, якого зробили надзвичайно реалістичним, з людськими зубами. Через кілька днів Фаулер оголосив в Twitter, що вони мають намір виправити вигляд швидкісного їжака.

«Дякую за вашу підтримку. І критику. Ми вас почули і зрозуміли, - написав Фаулер. - Вам не сподобався дизайн, і ви хочете змін. Так і буде. Paramount і Sega цілком готові зробити кращу версію цього персонажа».

Головний герой «Їжака Соніка» - нахабний і безглуздий їжачок, який не звик рахуватися з чужою думкою і звертати увагу на закони. Одного разу все змінюється: він переноситься в світ звичайних людей, де разом з офіцером поліції Томом Вачовскі повинен зупинити божевільного вченого доктора Роботніка, що мріє захопити весь світ.

 

#####