12
СІЧ
2016

І знову трейлер! До Вашої уваги другий дубльований трейлер до фільму Майкла Бея. В основу лягли трагічні події 2012 року, що відбувалися в охопленій протестами Лівії. Рівень загрози в цій країні було визнано надзвичайно високим.

12
СІЧ
2016

Іспанець Хуан Антоніо Байона вибув з проекту «Всесвітня війна Z 2», оскільки його участі вимагає екранізація роману Патріка Несса «Голос монстра». Зйомки сиквела «Всесвітньої війни Z» були заплановані на літо цього року, але Байона не встигає до цього часу закінчити свій проект.

12
СІЧ
2016

Представляємо новий трейлер мультфільму студії Disney. Лис Нік Вайлд і зайчиха Джуді Хоппс, зовсім недавно влаштувалася на роботу в поліцію та відправляються по сліду заплутаної справи. Від його рішення залежать не тільки кар'єра Джуді і життя Ніка, а й доля рідного Зоотрополісу.

12
СІЧ
2016

Відразу кілька молодих акторів пробуються зараз на роль молодого контрабандиста Хана Соло, спін-офф про який зніматимуть Філ Лорд і Крістофер Міллер. Серед них - син Клінта Іствуда Скотт Іствуд і зірка «Одержимості» Майлз Теллер.

12
СІЧ
2016

Це був вечір, коли Леді Гага стала найкращою актрисою, Джона Хілл з'явився в шапці ведмедя, а Рікі Джервейс жартував так, що в'янули вуха навіть у самих стійких. Голлівудська асоціація іноземної преси в 73-й раз роздала свої «Золоті глобуси».

11
СІЧ
2016

Представляємо трейлер драми «Едді "Орел"». Стрічка розповідає про британського лижника Майкла «Едді» Едвардса. Він першим представляв Великобританію на зимових Олімпійських іграх у стрибках з трампліну. На всіх змаганнях він займав останні місця.

11
СІЧ
2016

Увага! Небезпечна комедія-тролінг! Презентуємо новий дубльований трейлер до стрічки «Брати з Грімзбі». Британський шпигун терміново повинен залягти на дно і прибуває у містечко Грмісбі, але тут він зустрічає свого брата, відомого уболівальника-хулігана.

11
СІЧ
2016

Розмови про рімейк класики 1960-х «Фантастична подорож» йдуть в Голлівуді вже багато років. Студія Fox перебирала режисерів з 2007 року і зупинилася на кандидатурі Гільєрмо дель Торо. На жаль, «Тихоокеанський рубіж 2» на невизначений час вибув з планів постановника.

11
СІЧ
2016

Дивовижна історія, в яку неможливо повірити, не побачивши на власні очі. Коли здається все втрачено, і попереду лише біль і відчай, небеса дарують надію тим, хто вірить. Представляємо перший дубльований трейлер до фільму.