13
СІЧ
2015

Градус епічності кожного наступного фільму Marvel не знає меж. Новий трейлер першого сиквелу Месників — Ера Альтрона, захоплює ще більше. Вже відомі герої зіштовхнуться з новою загрозою.

13
СІЧ
2015

На великих екранах знову, американський супергеройський фільм, заснований на персонажах однойменної серії коміксів Marvel. Оцінити стрічку можна буде вже в липні цього року. Наразі переглядаємо перший трейлер до фільму!

12
СІЧ
2015

Українську короткометражку відзначили на кінофестивалі в Нью-Йорку! Фільм «Тунель», який відзняв Віктор Булига увійшов до десятки кращих стрічок Нью-Йоркського фестивалю.

11
СІЧ
2015

Проект kinobox.in.ua маленькими, але впевненими кроками здобуває симпатії все більшої і більшої кількості аудиторії! Дякуємо, що залишаєтеся разом з нами ;)

11
СІЧ
2015

Слух про поділ фільму «Бетмен проти Супермена: На світанку справедливості» на дві частини, який поширювався в Мережі з кінця 2014 року, отримав чергове підтвердження.

10
СІЧ
2015

Третя частина бойовика «Заручниця» від Олів'є Мегатона набирає обертів! За один день у себе на батьківщині стрічка заробила майже половину від очікуваних прогнозів. Тому цілком можливо, що третя частина випередить дві попередні по зборам у світі.

10
СІЧ
2015

Американська Кіноакадемія вперше проведе повну презентацію номінантів на премію «Оскар 2015», на якій будуть представлені не тільки претенденти на нагороди в головних категоріях.

09
СІЧ
2015

Американська асоціація операторів (ASC) 15 лютого назве кращого представника професії за минулий, 2014 рік. Серед номінантів - отримав приз у минулому році за «Гравітацію» Еммануель Любецки, який цього разу знімав «Людина-птах».

07
СІЧ
2015

Кіностудія 20th Century Fox встановила новий абсолютний рекорд у світових касових зборах випередивши свій попередній рекорд, який був зафіксований в 2011 році. Це студія яка подарувала незабутні фільми, серед яких: «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Загублена» та «Той, що біжить лабіринтом»