21
ЛИП
2015

Біографічний фільм Денні Бойла про засновника Apple після низки проблем впевнено рухається до глядача і збирається взяти активну участь у оскарівській гонці. Демонструємо дубльований трейлер картини «Стів Джобс» з Майклом Фассбендером, Сетом Рогеном і Кейт Вінслет.

21
ЛИП
2015

Через двадцять років після прем'єри серіалу «Ксена - принцеса-воїн», що став спін-оффом «Дивних мандрів Геракла», продюсери NBC і NBCUniversal розшукують сценариста для запланованого перезапуску історії про безстрашну войовницю.

21
ЛИП
2015

Насувається чергова комедія від режисерів Джона Дейлі і Джонатана Гольдштейна, яка стане їх режисерським дебютом. Вся родина в зборі та голова сімества вирішує відтворити канікули свого дитинства. Переглядайте трейлер та очікуйте прем'єри в містах України!

21
ЛИП
2015

Пам'ятаєте жарт в перших «Людях Ікс» Браяна Сінгера? Циклоп запитує Росомаху: «А що б ти хотів носити? Жовтий спандекс?» Протягом трьох фільмів мутанти носили обрану дизайнерами темну уніформу, але після «Першого класу» знову повертаються до класичних костюмів з коміксів.

21
ЛИП
2015

Режисер «Анни Кареніної» Джо Райт зібрав разом Х'ю Джекмана, Аманду Сайфред, Руні Мару, Гаррет Хедлунд і інших акторів щоб поглянути на знамениту історію про хлопчика, який не хотів дорослішати, під зовсім новим кутом. Представляємо дубльований трейлер до картини!

20
ЛИП
2015

Режисерсько-сценарний дует Джон Френсіс Дейлі і Джонатан М. Голдштейн обрані студією Sony для твору нової картини про Людину-павука. Раніше студія розглядала їх як постановників фільму, але цю роботу отримав Джонатан Воттс.

17
ЛИП
2015

Спін-офф «Лего. Фільму», присвячений Бетмену, знайшов актора для озвучення Робіна. Помічник Темного лицаря заговорить голосом зірки «Скотта Пілігрима» Майкла Сери. Сам Бетмен, як і планувалося, раніше закріплений за Віллом Арнеттом.

17
ЛИП
2015

Андрес Мускетті, який два роки тому поставив хітовий хоррор «Мама», візьметься за режисуру екранізації класики Стівена Кінга «Воно», що розробляється New Line Cinema. До того проектом кілька років займався Кері Фукунага, який залишив його в кінці травня.

16
ЛИП
2015

Сьогодні на великі екрани України вийшов новий фільм від студії Marvel «Людина-мураха». Стрічка обіцяє бути шедевральною, а на підтвердження пропонуємо переглянути ексклюзивні фрагменти із фільму!