10
КВІ
2015

Відомо, що 40-х роках Disney випускала мультфільми про Алісу і Мауглі до Попелюшки і слоненяти Дамбо. Студія недавно запустила в розробку ігровий фільм про Вінні-Пуха, а тепер настала черга Піноккіо перетворитися на справжнього хлопчика.

09
КВІ
2015

Бойовик «Need for Speed: Жага швидкості» не став сенсацією прокату, але це не заважає трьом компаніям - двом китайським і одній американській - заявити про запуск в розробку сиквела. Другий фільм буде знятий англійською, але в Китаї і з залученням китайських акторів.

09
КВІ
2015

Новина про запуск у виробництво продовження фільму «Трон: Спадок» з'явилися ще влітку 2011 року, проте тільки цієї осені режисер Джозеф Косинські приступить до роботи над третьою частиною. Гаррет Хедлунд і Олівія Вайлд, що знімалися в «Спадку», повернуться до своїх ролей.

08
КВІ
2015

Представляємо дубльований трейлер до прийдешнього фільму про Джеймса Бонда «007: Спектр». Режисером чергового сегмента бондіани знову став Сем Мендес, відповідальний за створення касового рекордсмена франшизи «007: Координати "Скайфол"».

08
КВІ
2015

Режисер Алекс Росс Перрі придбав права на адаптацію та постановку роману Дона Делілло «Імена». На сьогоднішній день найвідомішою екранізацією роману Делілло є «Космополіс» Девіда Кроненберга.

08
КВІ
2015

На початку року до екранізації роману Стівена Кінга «11/22/63» був приписаний тільки Джеймс Франко, але робота над проектом не стоїть на місці. Днями у серіалу з'явився режисер перших двох серій в особі Кевіна Макдональда, а також кілька акторів.

08
КВІ
2015

Повернення улюблених монстрів вже на цей Хелловін! Продовження захоплюючого мультфільму «Монстри на канікулах» від автора першої частини - Генндія Тартаковського. Наразі демонструємо Вашій увазі перший дубльований трейлер!

06
КВІ
2015

Прем'єра бойовика Джорджа Міллера «Шалений Макс: Дорога гніву» відбудеться в рамках Каннського кінофестивалю, а виконавець головної ролі Том Харді встиг проговоритися, що приписаний ще до трьох фільмів франшизи.

05
КВІ
2015

В кінці лютого були зупинені роботи над трилером «Поминки», де знімалися Брюс Вілліс, Бен Кінгслі, Еллен Берстін і Пайпер Перабо. На цьому тижні стало відомо, що Вілліс покинув проект слідом за режисером фільму Джоном Погом.