11
ЛИП
2015

Одинадцять місяців залишилося до релізу стрічки «Варкрафт», але Дункан Джонс не збирається сидіти склавши руки. У перерві постановник планує зняти незалежний науково-фантастичний нуар Mute, який він готував ще в 2009-му.

10
ЛИП
2015

Вважалося, що Бен Аффлек зіграє не тільки головну роль у новому сольному фільмі про Темного лицаря, але й сяде в режисерське крісло і напише сценарій. Наразі зірка обговорює з Warner свою активну участь у коміксі, але зйомки стартують лише після закінчення «Нічного життя».

10
ЛИП
2015

Дракула - ідеальний дідусь. Саме таким уявляють найвідомішого вампіра усіх часів аніматори. Невдовзі на екрани вийде друга частина мультфільму «Монстри на канікулах», а поки що пропонуємо переглянути, як творці працюють над його створенням.

10
ЛИП
2015

Еротика завжди була важливою частиною кіно, а відверті сцени і стриптиз - відмінною приманкою для будь-якого глядача. Зараз вийшов в прокат фільм «Супер Майк XXL» , а тому ми пригадаємо Вам найяскравіші сцени зі стриптизом у світовому кіно.

09
ЛИП
2015

Зашифроване послання з невідомого джерела виводить Бонда на слід зловісної глобальної організації під кодовою назвою «Спектр». Представляємо новий трейлер до стрічки Сема Мендеса - володара премії «Оскар»!

09
ЛИП
2015

Визначившись з виконавцем ролі нового Людини-павука, Marvel і Sony взялися за пошуки актриси, яка зіграє тітоньку Мей, яка виховала Пітера Паркера. Інсайдери повідомляють, що студії запросили в черговий ребут супергеройської франшизи Марісу Томей.

09
ЛИП
2015

Новий фільм Джуда Аппатоу, режисера стрічок «Кохання по-дорослому» та «Трошки вагітна» - практично гарантія підвищеної уваги до нього. Але хто така Емі Бет Шумер, яка зіграла головну роль у комедії «Дівчина без комплексів»? Представляємо перший трейлер до стрічки!

09
ЛИП
2015

Демонструємо цікавий ролик, в якому Посіпаки знайомляться з стрічкою «Назад в майбутнє» і вони великі шанувальники. Перевірте самі!

09
ЛИП
2015

Ваші листи, звернення, пропозиції спонукали нас до зміни ігрового інтервалу, але необхідно визначити проміжок через який можна буде грати в гру надалі. Зараз можна грати кожні 4(чотири) години, як буде надалі залежить від Вас. Приймаємо участь в опитуванні!