18
ЛИС
2015

Як і припускали журналісти, ніхто не зміг перешкодити лідерам минулого тижня продовжити тріумфальний хід по американських кінотеатрах. Минулі вихідні ознаменувалися черговою перемогою Джеймса Бонда над конкурентами.

18
ЛИС
2015

AMBI Pictures, замахнулася на переробку картини «Пам'ятай», що вийшла 15 років тому, також хоче зняти рімейк «Солодкого життя» Федеріко Фелліні, а в бібліотеці студії є права на 400 картин, включаючи «Донні Дарко».

16
ЛИС
2015

У місті Брансвік, штат Джорджія, повним ходом йдуть зйомки фільму за романом Денніса Ліхейна «Нічне життя». Бен Аффлек ставить картину, а також грає одну з головних ролей. Другу за значимістю роль він віддав Скотту Іствуду - актор зіграє молодшого брата героя Бена.

16
ЛИС
2015

Марк Стронг грає британського шпигуна з одним недоліком в особі брата-кретина і футбольного хулігана (Саша Барон Коен). Представляємо дубльований трейлер комедії «Брати з Грімсбі» від режисера «Ілюзії обману» Луї Летер'є.

16
ЛИС
2015

Після того як Ченнінг Татум практично напросився на роль мутанта Гамбіта в сольний фільм, проект студії Fox зрушився з мертвої точки і навіть знайшов дату прем'єри - 6 жовтня 2016-го. Проте у вересні режисер Руперт Віатт покинув картину, а тепер «Гамбіт» в руках Дага Лаймана.

16
ЛИС
2015

Ніщо не вічне в Голлівуді. Ось і Пол Томас Андерсон, який погодився цього літа ставити фільм «Піноккіо» для студії Warner, з проекту вибув. Роберт Дауні-мол., прикріплений до стрічки деякий час назад, поки в казці значиться.

14
ЛИС
2015

​Одним з найбільш очікуваних і цікавих проектів всесвіту Marvel є зараз сиквел блокбастера «Людина-мураха», що вийшов на екрани цього літа. Друга частина вже обзавелася назвою - «Людина-мураха і Оса».

14
ЛИС
2015

Актриса веде переговори щодо головної ролі у мелодрамі Річарда Лінклейтера «Куди ти пропала, Бернадетт?», А за чутками, Бланшетт кличе студія Marvel грати головну злочинницю у фільмі «Тор: Рагнарок».

14
ЛИС
2015

Керівництво студії Universal вирішило не розтягувати знімальний процес двох сиквелів до фільму «П'ятдесят відтінків сірого». Картини будуть зніматися один за одним без перерви.