05
БЕР
2015

Градус епічності кожного наступного фільму Marvel не знає меж. Демонструємо Вашій увазі новий трейлер першого сиквелу Месників — Ера Альтрона, який захоплює ще більше. Вже відомі герої зіштовхнуться з новою загрозою!

05
БЕР
2015

Роланд Еммеріх знайшов актора, який стане своєрідною заміною Віллу Сміту у фільмі «День незалежності 2». Сина його героя з першого фільму зіграє Джессі Ашер. Також офіційно підтверджено участь в сиквелі Джеффа Голдблюма і Ліама Хемсворта.

04
БЕР
2015

Демонструємо Вам нові постери до фільму «Месники: Ера Альтрона», що дають можливість оцінити зовнішній вигляд і костюми всіма улюблених супергероїв, а також локалізований постер. Переглядаємо зображення і очікуємо прем'єри в кінотеатрах України!

03
БЕР
2015

Представляємо Вашій увазі перший трейлер до драми Томаса Вінтерберга «Подалі від шаленої юрми». Фільм розповідає про жінку, яка підтримує стосунки з трьома різними чоловіками. Прем'єра на території України стартує у травні 2015!

03
БЕР
2015

Режисер хуліганської «Хатини в лісі» Дрю Годдард може поставити новий фільм про Людину-павука. Годдард почав переговори зі студіями Sony і Marvel. За чутками, велику роль у фільмі зіграє Залізна людина.

03
БЕР
2015

14 років тому вийшов фільм Антуана Фукуа «Тренувальний день» з Дензелом Вашингтоном і Ітаном Хоуком. Трійця знову попрацює разом, але вже в зовсім іншому проекті. Хоук приєднався до акторського складу вестерну «Чудесна сімка», який знімає Фукуа і в якому Вашингтон затверджений на одну з ролей.

02
БЕР
2015

Найбільший сетліст, найтриваліший концерт, британський оператор і багато іншого. Читаємо 10 цікавих фактів про фільм «ОЕ.20 Live in Kyiv», переглядаємо стрічку в кінотеатрах України та отримуємо задоволення від пісень гурту «Океан Ельзи»!

02
БЕР
2015

Не встиг Ніл Бломкамп отримати місце режисера нового фільму франшизи «Чужий», як постало питання: зніметься в ньому Сігурні Вівер? Актриса взяла участь у картині Ніла «Робот Чаппі» і днями зізналася, що зіграє Ріплі, але, схоже, востаннє.

27
ЛЮТ
2015

Чим займаються супергерої, коли не рятують світ: фотограф Еді Харджо за допомогою колекційних фігурок спробував показати таємну (і деколи пікантну) сторону життя героїв Marvel і DC!