09
ЧЕР
2015

Голлівудська прикмета: якщо фільм, знятий за 50 мільйонів доларів, збирає в прокаті майже 550 мільйонів, чекай сиквела. У випадку з продовженням комедії Сета Макфарлейна «Третій зайвий» обіцяного довелося чекати три роки.

09
ЧЕР
2015

Минулий понеділок став офіційно першим днем функціонування сценарного інкубатора «Трансформерів», очоленого Аківою Голдсманом. Останнім до групи авторів приєднався Стівен С. ДеНайт. Голлівудські трейди пророкують появу цілої дюжини нових проектів франшизи.

09
ЧЕР
2015

Демонструємо Вашій увазі трейлер науково-фантастичного фільму «Марсіянин» режисера Рідлі Скотта, знятого за мотивами однойменного бестселера Енді Віра з Меттом Деймоном у головній ролі.

09
ЧЕР
2015

Компанія Disney оголосила про те, що новий анімаційний серіал, заснований на популярному повнометражному мультиплікаційному фільмі «Рапунцель: Заплутана історія», вийде на каналі Disney Channel в 2017 році.

08
ЧЕР
2015

Прадавній історичний світ Юрського періоду оживає у 3D. Продовження легендарної франшизи про відродження динозаврів на нашій планеті. Пригоди і спецефекти фантастичних масштабів!

08
ЧЕР
2015

Одночасно чотири проекти про уславленого лісового розбійника розробляють студії Warner, Disney, Sony і Lionsgate. Версія останньої з компаній, схоже, днями отримала перевагу перед іншими. Картина «Робін Гуд: Походження» знайшла режисера в особі Отто Баферстa.

05
ЧЕР
2015

Навесні 1996 року альпіністи вирушили підкорювати найвищу вершину світу, але не всім судилося повернутися додому. Представляємо перший трейлер фільму «Еверест» з Джейком Джиленхоллом, Кірою Найтлі, Робін Райт та Семом Воррінгтоном!

05
ЧЕР
2015

Підтвердилися чутки, що з'явилися в середині квітня. Режисер картин «Астрал», «Закляття» і «Форсаж 7» Джеймс Ван направляється у всесвіт коміксів видавництва DC і поставить фільм «Аквамен» для студії Warner.

05
ЧЕР
2015

Представляємо дубльований трейлер нового мультфільму студії Pixar «Добрий динозавр». Анімаційна картина розповість, що було б, якщо динозаври не вимерли, а еволюціонували в розумних істот.